FAQ-old

Není nad to umět
se správně zeptat

Není ti něco jasné? Ptej se! Rádi odpovíme 😊
Dál najdeš odpovědi na nejčastější otázky, se kterými se na CoolCAN setkáváme.

 

JAKOU MI MŮŽETE GARANTOVAT DODACÍ LHŮTU? JDE O DÁREK K NAROZENINÁM, SPĚCHÁM.

Nejpozději můžeš svou objednávku očekávat doma za 14 dní od jejího potvrzení (tzn. odeslání a zaplacení).

Pokud je to pro tebe pozdě, vybírej některý z našich hotových vizuálů, které máme skladem a dorazí k tobě do pár dní.

JAKOU ZNAČKU PIVA MÁTE? MŮŽU SI VYBRAT?

Vybrat si nemůžeš, ale pevně věříme, že ti Svijanský Máz 11 % zachutná.

Výrobcem je PIVOVAR SVIJANY, a.s., Svijany 25, 463 46 Svijany, Česká republika.

A CO ZNAČKA ENERGEŤÁKU - TA JE TAKY JEDNA? A JAKÁ ŽE TO JE?

Ta je taky pouze jedna a pochutnáš si na MaxDrinks energeťáku. Že ho neznáš? Tak se mrkni na maxdrinks.cz a poznej je. Výrobcem je MaxDrinks s.r.o., Trojanova ul. 278 01 Kralupy nad Vltavou, Česká republika.

NECHCI PIVO ANI ENERGEŤÁK. JE MOŽNÉ ZVOLIT SI ÚPLNĚ JINÝ NÁPOJ?

Teď můžeš vybírat pouze mezi pivem nebo energy drinkem. Ale třeba se časem dočkáme dalších. Kdoví.

MŮŽU SI DODAT VLASTNÍ DATA K POTISKU?

Celý svůj design si můžeš sestavit v našem editoru. Od pozadí, přes texty až po kliparty. Se vším můžeš hýbat a poupravovat to, dokud nebude design přesně podle tvých představ.


Pokud se necítíš přímo na vytváření celé grafiky, vyber si z našich předdefinovaných designů a změň jen to nejnutnější. Zpravidla to bývají především texty a číslice.

JAKÁ JE TRVANLIVOST PIVA A ENERGEŤÁKU?

Přesné datum spotřeby na den neznáme, protože se pořád mění, že jo. Ale určitě můžeš počítat až s několika měsíci.


Konkrétní datum spotřeby najdeš uvedené přímo na obalu každé plechovky.

CO KDYŽ UDĚLÁM V TEXTU CHYBU? DÁ SE TO PO OBJEDNÁNÍ ZMĚNIT?

Ne. Jakmile je tvá objednávka potvrzená, tzn. odeslaná a zaplacená, spouští se výroba. V tu chvíli už nemůžeme do tvé objednávky sáhnout a jakkoli ji změnit. Dej tedy prosím opravdu velký pozor na to, v jaké podobě objednávku odesíláš. Přesně v takové podobě ti totiž následně přijde.

MŮŽU SI NECHAT VYROBIT POTISK NA JEDNU JEDINOU PLECHOVKU? NEBO JAKÉ JE MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ?

Minimální množství v objednávce je 6 plechovek. Pokud potřebuješ naopak víc, můžeš objednávat v násobcích. To znamená 12, 18, 24, 30, atd. Důležité je, že krabici ti navrhneme my dle celkového počtu plechovek. Objednáš-li 2x 6 kusů - dostaneš to v jedné krabici na 12 kusů. Zkrátka máme 3 typy krabic do kterých to dáváme. Vždy od daného nápoje a dle potřebného objemu 6,12,24 kusů. Jinak se krabice kombinují tak, aby jich bylo použito co nejméně, a tys ušetřil na dopravě … uff, snad ses v tom nezamotal.


To celé platí jak pro pivka, tak pro energeťáky.

JE MOŽNÉ VYROBIT VÍC VARIANT DIZAJNU?

Ano, ale musíš si pokaždé založit nový produkt v daném objemu a zvoleném dizajnu. Můžeš si takto objednat v jedné objednávce kolik jen chceš různých designů, vždy ale bude na minimálně šesti kusek od daného typu.

Volit ale můžeš samozřejmě klidně jen jeden dizajn a odebírat ho ve větším objemu.

NABÍZÍTE NĚCO JAKO DÁRKOVÉ BALENÍ?

Objednávky balíme do potištěných kartonových krabic se speciální výplní, které jsou speciálně vyrobená přímo pro naše plechovky. Do těchto krabic se vejde minimálně 6 plechovek, které můžeš objednat. Tyto krabice jsou svým způsobem dárkovým balením. Dále máme krabice na 12 a 24 kusů. Jiné objemy se kombinují z více typů krabic. Nemusíš se však bát děláme to tak, ať ti objednané plechovky příjdou v co nejmenším počtu krabic.


Převázat mašlí už si je ale budeš muset sám.

MANŽEL MÁ LETOS PADESÁT. MŮŽETE VYROBIT PŘESNĚ PADESÁT PIV?

To nepůjde. Objednávat můžeš pouze v krabicích od 6 kusů. A pokud správně počítáme, buď by ti dvě plechovky chyběly, nebo by ti naopak 4 přebývaly.


Jistě se nějaký dobrovolník na jejich konzumaci najde. Nebojíme se, že by se vylévaly 😊


Uff zní to docela složitě, viď? Klidně nás kontaktuj a vyřešíme tvůj dotaz osobně.

JE MOŽNÉ NĚKDE OBJEDNÁVKU VYZVEDNOUT OSOBNĚ?

To je možné jen po přechozí telefonické domluvě. Každopádně je to stavěno tak, že ti kurýr po zaplacení doručí tvou objednávku až k tobě domů. Nemusíš teda ani zout bačkory. A to se vyplatí, ne?

MŮŽU ZAPLATIT HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ OBJEDNÁVKY?

To bohužel nejde. Tvá objednávka se začne vyrábět až potom, co nám prašule od tebe přiletí na účet.


Proč tomu tak je? Každá objednávka je specifická a vyrobit ji tedy můžeme až v momentě, kdy ji celou potvrdíš. Součástí celého procesu je i platba kartou nebo převodem skrze platební bránu.

JE NĚJAKÝ LIMIT V PODOBĚ MAXIMÁLNÍHO POČTU PLECHOVEK V JEDNÉ OBJEDNÁVCE?

Ano, v jedné objednávce můžeš koupit maximálně 360 plechovek (fíííha, to by z tebe byl celkem alkáč 😅). Pokud potřebuješ plechovek víc, musíš rozdělit svou objednávku do dvou, tří, osmi... nebo nám zavolej, máme i program pro firmy, kde se to dá řešit trošku jinak.

MOC TOMU POŘÁD NEROZUMÍM. CO VYRÁBÍTE? PLECHOVKU, PIVO, OBAL ... ?

My popravdě ani tak nevyrábíme, jako spíš tiskneme. Vytiskneme tvůj vlastní design na tzv. shrink sleeve. Ten si můžeš představit jako takový plastový rukáv, který se obtočí kolem čisté, nijak nepotištěné stříbrné plechovky s pivem nebo energeťákem a potom se zahřeje a tím se na plechovku přicucne.

PLASTOVÝ OBAL NA PLECHOVCE? TO SNAD NE! JAK JE TO POTOM S EKOLOGIÍ?

Nemusíš se vůbec ničeho bát. Plastový rukáv vyrábíme s perforací, díky které ho můžeš jednoduše odtrhnout a z plechovky sundat. Rukáv potom vyhodíš do plastu a plechovku do kovu. Nebo ji odvezeš na sběrný dvůr.


Jen pro zajímavost. Víš, že v některých městech můžeš plechovky třídit i do žlutého kontejneru na plast? Více informací se dočteš třeba tady.

VŠECHNO MÁM PŘEČTENO A STEJNĚ MI NENÍ NĚCO JASNÉ. MŮŽU VÁS NĚKDE KONTAKTOVAT?

Jasně že ano! Můžeš nám zavolat na +420 778 401 359 nebo napsat na tvuj@coolcan.cz - je to na tobě. Těšíme se na tvé dotazy.