Firemní COOLCAN speciály

Navrhněte si vlastní plechovku piva, nealko piva, energy drinku, limonády, ledové kávy nebo třeba frizzante.

COOLCAN PRO FIRMY

Dodejte šťávu firemní komunikaci!

Neutrácejte za nudnou „dárkovou konfekci“. Propiska nebo placka se smajlíkem dneska už nikoho neohromí. Buďte COOL a na firemním večírku, veletrhu i akci pro partnery či zákazníky rozdávejte vaše originální osvěžení.

Originální firemní dárek

Lahodné osvěžení, skvělá chuť či energetická vzpruha ve správnou chvíli jistě přijde v hod každému zákazníkovi či hostovi na firemní party, teambuildingu nebo eventu. Příjemný zážitek oblečený v originálním designu vás navíc udrží v hlavě vašich zákazníků a klientů ještě dlouho po akci.

JAK TO V COOLCAN CHODÍ?

Výběr nápoje

Vyberte ideální nápoj či nápoje pro svou akci.

Grafika a tisková data

Dostanete přesný rozkres pro přípravu grafického návrhu a tiskových dat. Pokud nemáte vlastní možnost grafického zpracování, nevadí. Vše vyřešíme za vás.

Specifikace a objednávka

Doladíme detaily objednávky (varianty, množství plechovek, fakturační údaje, způsob dopravy a platby, speciální balení).

Grafická korektura (i 3D)

Data projdou finálním procesem: vizualizace ve 3D, případné úpravy a finální schválení.

Doprava hotové objednávky

Následuje výroba a dodání v termínu 2–3 týdny od schválení korektury.

Plnohodnotné nápoje na míru

Každý nápoj má kromě jasného „rodokmene“, také veškeré povinné údaje i zřetelně označené datum spotřeby. Před samotnou objednávkou můžete ochutnat zvolený nápoj a vybrat si skutečně ten pravý právě pro vás.

PIVO

Vyrábíme pro vás plechovky osvěžujícího Svijanského mázu 11% o objemu 0,5l, které "oblečeme" do vašeho designu.

LIMONÁDA

Udělejte radost i těm nejmenším a nebo prostě všem těm, kdo mají rádi skvělou pomerančovou limonádu plechovkách o objemu 0,25l, kterou oblečeme do vašeho designu.

ENERGY DRINK

Energetická vzpruha v ten správný moment potěší snad každého zákazníka či hosta na party nebo eventu. O to víc když je "oblečená" do vašeho designu a má objem 0,25l.

LEDOVÁ KÁVA

Lahodná, osvěžující ledová káva, která se hodí do horkých dnů k pohodě vás i vašich obchodních přátel. Samozřejmě "oblečená" do vašeho designu a objemu 0,25l.

FRIZZANTE

Jemně perlivé víno s ovocnou svěží chutí v plechovce o objemu 0,25l "oblečená“ ve vašem designu v naší nabídce nemůže chybět, aby občerstvila vaše společenské akce.

NEALKO PIVO

Vyrábíme pro vás plechovky osvěžujícího nealkoholického piva Svijanský Vozka o objemu 0,5l, které "oblečeme" do vašeho designu.

Video

Linda z marketingu

PROČ JE COOLCAN TAK SUPER?

Váš vlastní design...

Plechovky oblékneme do designu přesně podle vašich představ. Zašleme vám šablonu s definovanými rozměry, a vy do ní vložíte vlastní texty s obrázky, logo nebo cokoliv dalšího, co je třeba. A je to.

...nebo Vám s návrhem pomůžeme

Společným jmenovatelem všech našich plechovek je zcela libovolná grafika. Při její přípravě máte volnou ruku. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme vytvořit ten nejlepší design přímo pro vás.

CO FIRMY ČASTO ŘEŠÍ

Od 6 kusů můžete objednat online dle nabízených nápojů v sekci: nápoje s potiskem

Pokud si vytvoříte objednávku online na webu - bude to následující týden. Jinak je to 2- 3 týdny od schválení korektury.

Vždy záleží na konkrétním nápoji. Pivo a nelako pivo je v řádu půl roku. Ledová káva, energy drink, limonáda to je vždy déle než 12 měsíců a Frizzante je víno, a to zraje :)

Napište nám

Kontakt pro firmy

Coolcan s.r.o.
Dělnická 213/12
Praha
170 00

+420 778401359
tvuj@coolcan.cz