Naše story

Příběh Coolcan plechovek

Už jste slyšeli o Coolcan plechovkách s vlastním potiskem? Pokud ne, tak věřte, že Coolcan je jedním z prvních web2print řešení svého druhu. Je kompletně automatizované, což nám umožňuje doručovat zákazníkům perfektní výrobky v krátkém čase. Podívejte se, jak jsme se dostali k potisku plechovek s nápoji.

Hledali jsme způsob, jak lidem nabídnout produkty, které budou skutečně na míru jejich potřebám a budou je bavit. Triček s vlastním potiskem už bylo všude dost, propisky a placky nám nepřipadaly dost atraktivní, a tak jsme se rozhodli jít trochu jinou cestou. Jako ideální produkt pro potisk jsme si vybrali plechovku. Chtěli jsme zkrátka všem ukázat, že mít drink s vlastním designem je možné, a hlavně velmi jednoduché.

Vydali jsme se cestou reklamních plechovek a spojili chutné nápoje s možností obléknout je do vlastního jedinečného designu. Objednat si tak můžete s vlastním potiskem plechovky piva, energy drinku, frizzante a limonády.

Vlastní drinky pro všechny

Od začátku jsme měli jasný cíl – každý může mít svůj vlastní nápoj v designu dle jeho představ. Naprostým základem pro nás proto byla jednoduchost budoucího řešení. Chtěli jsme, aby celý nákup bylo možné zvládnout jen v několika krocích – výběr nápoje, vytvoření vlastního designu nebo výběr už hotového vzhledu a dokončení objednávky.

Druhým neméně důležitým měřítkem pro nás byla dostupnost. Reklamní plechovky se svým logem si běžně objednávají společnosti na veletrhy nebo vlastní akce, jenomže ty je kupují ve velkých nákladech. Hledali jsme proto způsob, jak zajistit, aby si Coolcan plechovky mohl objednat kdokoliv klidně na oslavu narozenin nebo jako dárek pro přátele.

Povedlo se nám najít ideální řešení, které splňuje obě podmínky a dnes si může objednat každý svůj originální nápoj již od 6 kusů.

Jak Coolcan funguje?

Odpověď je automatizace. Pro zákazníka neviditelná, nicméně pro nás zásadní. Automatizace nám umožňuje celý proces dovést do zdárného konce. Díky automatizaci dokážeme vaši objednávku poslat na vaši adresu ve velmi krátkém čase. V podstatě to funguje tak, že když plechovky objednáte v neděli, ve čtvrtek odesíláme hotovou zásilku na vaši adresu.

Vše je navrženo tak, že celá zakázka od vytvoření až do tisku projde bez zásahu člověka. Následně proběhne velice precizní tisk a aplikace rukávu shrink sleeve na plechovku.

Automatizace také eliminuje výskyt chyb během procesu, takže se do tiskárny dostanou precizně připravené podklady, což šetří čas. Váš design v tiskárně natisknou na smršťovací rukáv – shrink sleeve, který se nanese na plechovku, kterou těsně obejme. Díky tomu je výsledek perfektní.

O kvalitě celého postupu hovoří i fakt, že toto naše inovativní řešení získalo několik celosvětových ocenění, mezi které patří i World star gold marketing award. Hotové plechovky zabalíme do speciálně vyvinutých obalů, které zajistí, že se nepoškodí a pošleme je k vám. Za speciální transportní obaly jsme v roce 2023 získali další ocenění.

Tiskneme pro jednotlivce i firmy

Naší práce si začaly všímat firmy, kterým se zalíbila možnost vytváření vlastních designů pro zvláštní příležitosti, jako jsou teambuildingy pro zaměstnance, akce pro partnery nebo merch na veletrhy. Využívají naše služby především pro speciální příležitosti, kde nepotřebují objednávat velké objemy plechovek.

Pro své plechovky s logem si k nám na web přichází i malé a začínající firmy, které by pro velké objemy plechovek nedokázaly najít využití. Šetří tak peníze a zároveň si zajistí perfektní reklamní předměty, které si jejich zákazníci a klienti užijí.