Nápoje COOLCAN s potiskem

Udělej parádu na party s kámošema i na rodinné oslavě!

Lámeš si hlavu s originálním dárkem pro kamaráda, tátu, mámu, ségru, bráchu nebo se chystáš uspořádat nezapomenutelnou svatební či narozeninovou party? Pojď na to od plechu! Navrhni plechovku piva, energy drinku, limonády či frizzante s potiskem podle svýho gusta a rozdávej COOL osvěžení.

COOLCAN PŘEDSTAVUJE

Designové pivo
JEDENÁCTKA JE IDEÁLNÍ

Designové pivo

Energy Drink
SÍLA, CO MÁ STYL

Energy Drink

Limonáda
USMĚJ SE, BUBLINKO

Limonáda

Frizzante
NĚKDO TO RÁD PERLIVÉ

Frizzante

Firemní speciály
DODANÁ GRAFIKA

Firemní speciály

Co všechno můžeš objednat v COOLCAN plechovkách?

Každý drink má svůj „rodokmen“ – všechny povinné údaje i zřetelně označené datum spotřeby. Před objednávkou můžeš svůj vybraný nápoj ochutnat, abys měl jistotu, že je to skutečně ten pravý COOL drink pro tvojí akci.

COOLCAN pivo

V plechovkách piva oblečených do designu podle vlastního návrhu najdeš osvěžující Svijanský Máz 11°. Plechovky mají objem 0,5 l.

COOLCAN energy drink

Energetická vzpruha v ten správný moment přijde vhod na každé party. O to víc když je stylově „oblečená" do originálního designu. Plechovka energy drinku má objem 0,25 l.

COOLCAN frizzante

Perfektní nápoj na dámskou jízdu? Jemně perlivé víno s ovocnou svěží chutí je jasná volba. Plechovka frizzante o objemu 0,25 l „oblečená“ ve vlastním originálním designu perfektně osvěží všechny společenské akce.

COOLCAN limonáda

COOL osvěžení pro nejmenší, řidiče i abstinenty! Protože i nealko může být COOL, je tu skvělá pomerančová limonáda plechovkách o objemu 0,25 l, kterou oblíkneš do originálního designu.

Kdy a jak k tobě COOLCAN plechovky dorazí?

Plechovky dorazí k tobě domů nejpozději do 14 dnů od potvrzení objednávky (tzn. odeslání a zaplacení). V praxi to funguje tak, že každé pondělí vytiskneme objednávky z předchozího týdne a každý čtvrtek je odesíláme. Ideálně do neděle objednej a v pátek můžeš mít plechovky doma.

Vysoká kvalita potisku

Potisk na tvojí plechovce bude vypadat naprosto skvěle, protože je oblékáme jen do toho nejlepšího. Plastový rukáv shirnk sleeve plechovku objeme po celém povrchu a vlivem tepla se na ní smrští.

S COOLCAN jsi ORIGINÁLNÍ za všech okolností

Design na plechovku může být čistě v tvojí režii, takže výsledek bude naprosto unikátní. Rozhodnout se můžeš i pro úpravu některého už navrženého designu nebo si vybrat už z hotových tematických oblečků. Rozhodnutí je jen a jen na tobě.

COOLCAN je EKO

Leží ti na srdci příroda a životní prostředí? Žádnej strach, naše plechovky i plastový rukáv se dají recyklovat. Plastový rukáv má perforaci, díky které ho jednoduše odtrhneš a z plechovky sundáš. Rukáv pak vyhodíš do plastu a plechovku do kovu. Nebo ji odvezeš na sběrný dvůr.

Jen pro zajímavost. Víš, že v některých městech můžeš plechovky třídit i do žlutého kontejneru na plast?