Nejčastejší dotazy

Nejpozději můžeš svou objednávku očekávat doma za 14 dní od jejího potvrzení (tzn. odeslání a zaplacení). V praxi to je tak, že každé pondělí tiskneme a každý čtvrtek předáváme přepravci.

Pokud je to pro tebe pozdě, vybírej některý z našich hotových vizuálů, které máme skladem a dorazí k tobě do pár dní.

Vybrat si zatím nemůžeš, ale pevně věříme, že ti Svijanský Máz 11 % zachutná.

Výrobcem je PIVOVAR SVIJANY, a.s., Svijany 25, 463 46 Svijany, Česká republika.

Vytvoř si design pro svůj energy drink, který dovážíme z Rakouska. Hodí se vždy, když je třeba dočerpat energii. Znáš někoho, kdo potřebuje dočerpat energii? Vytvoř mu mu jedinečnou sadu plechovek!

Určitě ano, můžeš si vybrat výbornou pomerančovou limonádu nebo Frizzante z českého vinařství.

Celý svůj design si můžeš sestavit v našem editoru. Od pozadí, přes texty až po kliparty. Se vším můžeš hýbat a poupravovat to, dokud nebude design přesně podle tvých představ.

Pokud se necítíš přímo na vytváření celé grafiky, vyber si z našich předdefinovaných designů a změň jen to nejnutnější. Zpravidla to bývají především texty a číslice.

Pokud chceš, můžeš si i grafiku vytvořit v jiném grafickém programu a nahrát si ji jako fotku. Rozměry plátna jsou pro pivo (v plechovce o objemu 0,5l) 195x164 mm a pro ostatní plechovky o objemu 0,25l je to rozměr 128x129 mm

Přesné datum spotřeby na den neznáme, protože se pořád mění, že jo. Pivo má obecně od výroby okolo 6 měsíců a ostatní nápoje více jak 12 měsíců. Samozřejmě u Frizzante je to jinak, to je víno a to zraje :)

Konkrétní datum spotřeby najdeš uvedené přímo na obalu každé plechovky.

Ne. Jakmile je tvá objednávka potvrzená, tzn. odeslaná a zaplacená, spouští se výroba. V tu chvíli už nemůžeme do tvé objednávky sáhnout a jakkoli ji změnit. Dej tedy prosím opravdu velký pozor na to, v jaké podobě objednávku odesíláš. Přesně v takové podobě ti totiž následně přijde.

Minimální množství v objednávce je 6 plechovek. Pokud potřebuješ naopak víc, můžeš objednávat v násobcích. To znamená 12, 18, 24, 30, atd. Důležité je, že krabici ti navrhneme my dle celkového počtu plechovek. Objednáš-li 2x 6 kusů - dostaneš to v jedné krabici na 12 kusů. Zkrátka máme 3 typy krabic do kterých to dáváme. Vždy od daného nápoje a dle potřebného objemu 6,12,24 kusů. Jinak se krabice kombinují tak, aby jich bylo použito co nejméně, a tys ušetřil na dopravě … uff, snad ses v tom nezamotal.

To celé platí jak pro pivka, tak pro energeťáky.

Ano, ale musíš si pokaždé založit nový produkt v daném objemu a zvoleném dizajnu. Můžeš si takto objednat v jedné objednávce kolik jen chceš různých designů, vždy ale bude na minimálně šesti kusek od daného typu.

Volit ale můžeš samozřejmě klidně jen jeden dizajn a odebírat ho ve větším objemu.

Objednávky balíme do potištěných kartonových krabic se speciální výplní, které jsou speciálně vyrobená přímo pro naše plechovky. Do těchto krabic se vejde minimálně 6 plechovek, které můžeš objednat. Tyto krabice jsou svým způsobem dárkovým balením. Dále máme krabice na 12 a 24 kusů. Jiné objemy se kombinují z více typů krabic. Nemusíš se však bát děláme to tak, ať ti objednané plechovky příjdou v co nejmenším počtu krabic.

To nepůjde. Objednávat můžeš pouze v krabicích od 6 kusů. A pokud správně počítáme, buď by ti dvě plechovky chyběly, nebo by ti naopak 4 přebývaly.

Jistě se nějaký dobrovolník na jejich konzumaci najde. Nebojíme se, že by se vylévaly 😊

Uff zní to docela složitě, viď? Klidně nás kontaktuj a vyřešíme tvůj dotaz osobně.

To je možné jen po přechozí telefonické domluvě. Každopádně je to stavěno tak, že ti kurýr po zaplacení doručí tvou objednávku až k tobě domů nebo na výdejní místo. Záleží jakou dopravu si zvolíš. A to se vyplatí, ne?

To bohužel nejde. Tvá objednávka se začne vyrábět až potom, co nám prašule od tebe přiletí na účet.

Proč tomu tak je? Každá objednávka je specifická a vyrobit ji tedy můžeme až v momentě, kdy ji celou potvrdíš. Součástí celého procesu je i platba kartou nebo převodem skrze platební bránu.

Není je to čistě na tobě. Klidně nám můžeš zavolat, máme i program pro firmy, kde se to dá řešit trošku jinak.

My popravdě ani tak nevyrábíme, jako spíš tiskneme. Vytiskneme tvůj vlastní design na tzv. shrink sleeve. Ten si můžeš představit jako takový plastový rukáv, který se obtočí kolem čisté, nijak nepotištěné stříbrné plechovky s pivem nebo nápojem dle nabídky a potom se zahřeje a tím se na plechovku přicucne.

Nemusíš se vůbec ničeho bát. Plastový rukáv vyrábíme s perforací, díky které ho můžeš jednoduše odtrhnout a z plechovky sundat. Rukáv potom vyhodíš do plastu a plechovku do kovu. Nebo ji odvezeš na sběrný dvůr.


Jen pro zajímavost. Víš, že v některých městech můžeš plechovky třídit i do žlutého kontejneru na plast?

Jasně že ano! Můžeš nám zavolat na +420 778 401 359 nebo napsat na tvuj@coolcan.cz - je to na tobě. Těšíme se na tvé dotazy.

Máme v nabídce i možnost Zásilkovny, tedy doručení na výdejní místo. Tuto možnost však můžeš využít pouze pro objednávku 6 kusů plechovek (1 balení), větší počet plechovek je váhově už nad možnosti této dopravy na výdejní místo a automaticky ti to nabídne PPL.

Výdejní místo v se volí vždy po dokončení a zaplacení objednávky, nikam proto neutíkej, automaticky tě systém po dokončení objednávky vyzve k volbě výdejního místa.

Máme pro tebe novinku, svoje designy, které vytváříš, můžeš vidět přímo na plechovce. Jen měj na paměti, že kvalita tisku bude výrazně lepší. 3D náhled slouží k ukázce a na webu je snížena kvalita kvůli rychlosti načtení náhledu.