Darujte originální dárek k narozeninám

Darujte originální dárek k narozeninám

May 24, 2024Jiří Havránek

Pořídit originální dárek k narozeninám pro přátele či rodinu není vždy jednoduchý úkol. Obzvlášť v případě, že se dostanete do situace, že oslavenec „všechno má“, „nic nechce“ nebo si v nejlepším případě „všechno, co chce, dokáže koupit sám“.

Vyveďte ho letos z omylu a pořiďte dárek, který rozhodně nemá, určitě ho bude chtít a rozhodně si ho nedokáže koupit sám – vyrobte mu plechovku piva, energy drinku, frizzante nebo limonády s vlastním designem.

Vlastní návrh plechovky

Plechovku můžete obléct do kompletně vlastního návrhu, kam vložíte svoje fotky i texty. Fantazii se v tomto případě meze nekladou, plechovka tak může mít opravdu jakýkoliv vzhled si zamanete.

Úprava designu plechovky

Nevěříte si na kompletně vlastní design? Nevadí, klidně si můžete pohrát s již navrženými vzhledy, které si doupravíte podle vlastních představ. Do rámečku vložíte nějakou pěknou fotku a oslavenec bude mrkat na osobní plechovku a možná mu ukápne i nějaká ta slzička dojetí.

Na plechovku můžete napsat osobní přání, vzkaz, oblíbenou hlášku nebo jméno oslavence. Rozhodně zabodujete s vtipnou fotkou.

Hotové narozeninové plechovky

Pokud potřebujete dárek opravdu rychle, pak si vyberte některý z již připravených vzhledů od nás. Takové plechovky jsme schopni doručit nejrychleji. Nejsou sice 100% unikátní, ale idea vlastního piva k narozeninám pro rockera, vodáka, bikera nebo rybáře zůstane zachovaná. A o tom to přeci je. 

Narozeninové drinky pro všechny

Nápojů, které můžete převázat mašlí a darovat k narozeninám máme hned několik. Nemusíte se tedy bát, že byste si nevybrali. Máme tu pivo – konkrétně Svijanský Máz 11° – k narozeninám pro tátu, dědu, strejdu, manžela nebo přítele.

Skvělé šumivé frizzante jako dárek k narozeninám pro mámu, babičku, sestru, přítelkyni nebo kamarádku. Tedy samozřejmě v případě, že nedává přednost pivu. To by potom platil ten Svijanský Máz 11°.

Pro děti k narozeninám a abstinenty nabízíme skvělou pomerančovou limonádu. Ta jistě přijde vhod každému, když přijde žízeň.

A nezapomínáme ani na příznivce energy drinků. Narozeninový dárek pro kamaráda, bráchu nebo přítele, který neholduje alkoholu, ale kvalitním energy drinkem nepohrdne, je naprosto jasný. Sada plechovek energy drinku s vlastním potiskem bude to pravé.

Proces výroby plechovky s potiskem

Vyberete si nápoj, který chcete oslavenci darovat.

V editoru na našem webu vytvořte vlastní design a rovnou ho vložte na plechovku. Design si však můžete vytvořit i v jiném editoru – např. v Canvě a poté ho vložit do našeho editoru jako fotku.

Hotový návrh odešlete a my ho zpracujeme. Vše probíhá automatizovaně bez lidského zásahu, což minimalizuje riziko chyby.

Moderní automatizované tiskové technologie zaručují živé barvy a ostrý obraz na plechovkách.

K vám se dostanou hotové plechovky, které odesíláme v co nejkratším čase. Vlastně vše probíhá tak, že když například v neděli odešlete objednávku, ve čtvrtek vám odešleme hotové plechovky na vaši adresu.

Originální občerstvení na narozeninovou oslavu

Pravda je, že díky narozeninovým nápojům můžete udělat nezapomenutelnou i svou vlastní oslavu. Když se jako oslavenec rozhodnete, že chcete svým hostům připravit originální občerstvení, stačí už jen vybrat drink nebo drinky, které chcete servírovat a pak také design pro vaše narozeninové pití.

Dárek k narozeninám na třetí

S plechovku s vlastním potiskem připravíte originální dárek k narozeninám, který potěší hned třikrát. Přesně to jsou plechovky alkoholických i nealkoholických nápojů s vlastním potiskem. Možná se ptáte, jak je to možné?

Poprvé potěší a překvapí oslavence, když plechovky rozbalí a uvidí unikátní a originální vzhled plechovky přímo pro něj.

Podruhé potěší skvělou chutí obsahu plechovky. Pozor! Ať už půjde o pivo, limo, víno nebo enegeťák, nezapomeňte plechovky před otevřením vychladit. Studené totiž chutnají nejlépe.

Potřetí potěší, kdykoliv se na prázdnou vystavenou plechovku podívá a vzpomene si na skvělou narozeninovou oslavu a fantastický narozeninový dárek, který rozhodně nikdo jiný nedostal.

 

 

Další články