Originální dárek na svatbu: plechovka s potiskem

Originální dárek na svatbu: plechovka s potiskem

May 24, 2024Jiří Havránek

Svatební dary jsou nedílnou součástí každé svatby. Tradiční dárky, jako peníze nebo domácí spotřebiče, jsou jistě vítané, ale co takhle zkusit něco jiného? Originální svatební dárek nejen že vyčnívá z řady, ale také může mít osobní a trvalou hodnotu. Máme pro vás tip na originální dárek pro novomanžele, na který budou jistě dlouho vzpomínat.

Důvodů, proč zvolit plechovku s potiskem jako svatební dárek je hned celá řada. My vám ukážeme, že plechovky s vlastním potiskem plné kvalitního piva, energy drinku, limonády nebo frizzante, jsou vždycky skvělý nápad.

Unikátní a osobní dárek

Plechovka s potiskem je perfektní způsob, jak dát najevo, že vám na novomanželích záleží. Můžete si vytvořit kompletně vlastní design s textem a fotkou, který bude mít pro novomanžele speciální význam. Tento dárek je naprosto unikátní a přesně vyjadřuje vaše přání a pocity. Celý vzhled plechovky můžete upravit podle tématu svatby, svatebních barev nebo na základě společně prožitých chvil.

Pro případ, že si úplně nevěříte na návrh vlastního vzhledu plechovky, můžete si vybrat některý z našich návrhů, a ten upravit – přidat oblíbenou hlášku, osobní vzkaz nebo fotku.

Pokud potřebujete zařídit svatební dar na poslední chvíli, můžete si vybrat některý z již hotových designů plechovek, které k vám dokážeme dopravit co nejrychleji.

Jak vybrat design pro svatební plechovku?

Při výběru motivu plechovky myslete na novomanžele, jejich zájmy a povahu. Může to být něco, co milují, nebo něco, co symbolizuje jejich vztah. Může to být datum svatby, jména novomanželů, nebo jejich oblíbený citát.

Nevíte, co na plechovku napsat? Často se používají romantické citáty a verše nebo humorné a vtipné texty, které pomohou přinést úsměv na tvář a uvolnit atmosféru. Nejcennější jsou však vždy osobní vzkazy, které dělají dárek opravdu speciálním.

Barvy a styl

Vybrané barvy a styl by měly ladit s celkovým vzhledem svatby a vkusem obdarovaných. Moderní, vintage nebo rustikální styl? Možností je nekonečně – vodácká svatba, zálesácká, rocková nebo třeba rybářská? Nic není problém, stačí se pustit do návrhu a uvidíte, že váš dar bude mít zaručeně úspěch.

Funkční a užitečné i po vypití

Plechovky nejsou jen dekorativní dárek na chvilku. Jsou také velmi praktické – po vypití mohou sloužit jako úložiště pro drobnosti. Jsou ideální pro uložení drobných předmětů, jako jsou klíče, mince nebo šperky. Jsou nejen praktické, ale i krásně vypadají na stole či polici. Rozhodně tak novomanžele potěší i potom, co obsah plechovek vypijí.

Dárek pro svatebčany

Plechovky s nápojem nemusí však být jen svatebním darem pro novomanžele. Vše může fungovat i obráceně – snoubenci mohou originální občerstvení připravit pro svatebčany. Stačí se rozhodnout, jaké nápoje chcete podávat a pak už jen doladit vzhled vašeho unikátního svatebního drinku.

Proces výroby plechovky s potiskem

Vyberete si nápoj, který chcete darovat novomanželům. V editoru na našem webu vytvoříte vlastní design a rovnou ho vložíte na plechovku. Design si však můžete vytvořit i v jiném editoru – např. v Canvě a poté ho vložit do našeho editoru.

Poté hotový návrh odešlete a my ho zpracujeme. Vše probíhá automatizovaně bez zásahů člověka, což minimalizuje riziko chyby.

Kvalitní tisk je základem krásné plechovky. Moderní automatizované tiskové technologie zaručují živé barvy a ostrý obraz na plechovkách.

K vám se dostanou hotové plechovky, které odesíláme v co nejkratším čase. Vlastně vše probíhá tak, že když například v neděli odešlete objednávku, ve čtvrtek vám odešleme hotové plechovky na vaši adresu.

Plechovka s potiskem je skvělým originálním svatebním darem, který v sobě spojuje estetiku s praktičností a humorem. Můžete si být jisti, že takový dárek bude mít osobní význam a bude dlouho připomínat krásný svatební den. Vyberte nebo vytvořte originální design, který nejlépe odráží váš vztah k novomanželům, a přidejte osobní dotek, který udělá z plechovky jedinečný dárek.

Další články